"ФСБ силою заставили його зізнатися в тому, чого він не робив", - дружина затриманого в Криму "диверсанта" Лимешка

Жінка зізналась, що взагалі не розуміє, як її чоловік міг опинитися у Криму.

Геннадій Лимешко з дружиною. Фото: соцмережі. Об этом сообщает vkulake.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дружина затриманого окупантами в Криму українця Геннадія Лимешка, якому окупанти закидають нібито спробу диверсії, прокоментувала інцидент, заявивши про невинуватість чоловіка. Про це Ірина Михайлова-Лимешко написала на своїй сторінці у Фейсбуці, передають Патріоти України.

"Офіційно заявляю, все що стосується мого чоловіка Лимешко Геннадія брехня. Справа проти нього сфальсифікована. Він не винний! ФСБ силою заставили зізнатися його в тому, чого він не робив. Росія говорить що затримали "диверсанта".Це все неправда. Зараз ми всяко намагаємось зв’язатися з органами влади, ГО, всіма хто може допомогти. Друзі помоліться будь-ласка за мого Генку. Хай він повернеться цілий і неушкоджений", — заявила вона.

"Те, як мій чоловік потрапив у Криму, мені невідомо. Справу, яку йому шиють, сфальсифіковано. На відео видно, що він весь у синцях і каже заздалегідь завчений текст", — додала вона. Раніше ФСБ РФ повідомила про затримання "агента СБУ" в окупованому РФ Криму. У відповідь у СБУ заявили: "Затримання ФСБ РФ "агента" української спецслужби в окупованому Криму — чергова провокація і фейк".Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/other/fsb-syloiu-zastavyly-ioho-ziznatysia-v-tomu-choho-vin-ne-robyv--druzhyna-zatrymanoho-v-krymu-dyversanta-lymeshka-187470.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя