Хочеш пограти з «одноруким бандитом», їдь на Житомирщину у село - Статьи - Стоп Откат - Взятки, откаты, рейдерство в Украине


Деякі підприємці, не воліючи мати стосунків із правоохоронцями, після заборони грального бізнесу позакривали свої заклади. Інші бізнесмени просто перелаштувався на новий лад. Їхні однорукі бандити та рулетки стали віртуальними, проте не менше небезпечними.

А от житомирянин, власник ігрових автоматів вчинив простіше – вінзнайшов своїм «годувальникам» нове пристановище. Відвіз у село, де зазгодою місцевого «шинкаря» облаштував у нього «дорослий куточок».

На успішність даного «проекту» впливала як близькість з обласнимцентром, так і розташування на одній із транспортних артерійЖитомирщини, до того ж неподалік обласна здравниця.

Як згодом з’ясували правоохоронці, бар задовольняв азартних гравцівупродовж вересня – жовтня. Контингент відвідувачів «розважальногоцентру» був різноманітним: від «залітних» мандрівників та пацієнтівздравниці до місцевих жителів, які часто полишали бар із вітром укишені.

На запитання міліціонерів, чому власник бару погодився зайнятисязабороненим бізнесом, чоловік відповів: мене запевнили, що «прийшла новавлада і всі заборони стосовно грального бізнесу відмінено».

Тепер така довірливість і непоінформованість власникові розважальногозакладу коштуватиме порушеної кримінальної справи та штрафу – до станеоподаткованих мінімумів.Источник: “http://stopotkat.net/news/view/6124”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя